Hayden Davis, één van de oprichters van de beruchte Libra (LIBRA) memecoin, schepte achter de schermen op over het omkopen van de president van Argentinië. “Als ik geld stuur naar zijn zus, dan doet hij alles wat ik zeg,” aldus de woorden van Davis. Die uitspraken lijken te kloppen, want Javier Milei, de president in kwestie, plaatste op X een promotie van de memecoin.

Banner Default 1 (Razendsnel investeren)

Het einde van Javier Milei als president van Argentinië?

Javier Milei begon zo voortvarend in Argentinië en genoot de steun van zijn volk in de strijd tegen inflatie. Voor het eerst in lange tijd zag de wereld een president die ogenschijnlijk te werk ging op basis van libertarische principes. Overheidsinstanties werden gekortwiekt, en de vrije markt zou alle problemen moeten oplossen.

De eerste resultaten waren veelbelovend voor Argentinië. Op meerdere fronten leek Milei het land economisch in een betere positie te krijgen. Dit schandaal kan zijn overwinningsreeks én zijn presidentschap weleens vroegtijdig ten einde brengen.

Het wordt moeilijker en moeilijker voor Milei om te ontkennen dat hij op een bepaalde manier omgekocht is.

Bron: La Nacion

“We kunnen Milei berichten laten plaatsen op X, ontmoetingen met hem regelen en promoties doen,” aldus een tekstbericht die Davis naar een partij zou hebben gestuurd om ze te overtuigen van een samenwerking. Dit soort berichten, in combinatie met het feit dat Milei daadwerkelijk iets over LIBRA publiceerde, betekent dat hij behoorlijk de schijn tegen heeft.

Een winst van $100 miljoen

Davis en zijn Kelsier Ventures zouden ongeveer 100 miljoen dollar hebben overgehouden aan de lancering van Libra, de token die kort daarna op spectaculaire wijze implodeerde.

In korte tijd sprong het project op naar 4,5 miljard dollar, om vervolgens met 95% te dalen.

Milei claimt op dit moment nog altijd dat hij geen promotie maakte voor het project. Hij zou enkel “wat informatie verspreid hebben.” Tja, probeer het verschil tussen promotie en “het woord verspreiden” maar eens uit te leggen. Ik weet niet of de rechters daar ook maar enig verschil in zullen zien.

De kans is dan ook groot dat Milei enorm in de problemen zit. Met name het idee dat hij omkoopbaar is, maakt hem natuurlijk ongeschikt als leider van een land.

The post Memecoin-oprichter schept op over omkopen president van Argentinië appeared first on BLOX | Nieuws.

Wil je op de hoogte blijven van het laatste nieuws, artikelen en YouTube video’s? Abonneer je dan op onze push-berichten op Telegram of Twitter.
Heb je vragen of wil je in contact komen met andere crypto fanaten join dan onze  Telegram chat!