

Een prominente XRP-investeerder roept veel los met zijn enorm koersdoel. Volgens hem is 100 dollar per XRP geen luchtfietserij, maar het logische gevolg van toenemend gebruik en wereldwijde liquiditeitsbehoefte.
Waarom 100 dollar volgens sommigen reëel is
In een recente post schetst crypto-investeerder 24HRSCRYPTO waarom hij gelooft dat XRP veel meer potentie heeft dan de meeste beleggers denken. Hij legt dit uit aan de hand van een eenvoudig scenario: stel je investeert 5.000 dollar, en kijkt pas in 2030 weer naar je portefeuille.
In zijn berekening stijgt Bitcoin (BTC) tegen die tijd naar 1,5 miljoen dollar. XRP tikt volgens hem de 100 dollar aan. Het verschil in rendement? Zo’n 89.000 dollar voor BTC, tegenover 259.000 dollar voor XRP.
Volgens hem komt dat doordat Bitcoin vooral drijft op marktverwachting. “Bitcoin leeft van speculatie,” zegt hij. “XRP is gebouwd voor gebruik.” Hij verwijst naar de rol van XRP bij het verwerken van internationale betalingen en het bieden van liquiditeit aan financiële instellingen. In zijn visie draait de toekomst van crypto niet om hype, maar om praktische toepasbaarheid.
Niet iedereen gelooft het
Niet iedereen ziet het zo rooskleurig. Communitylid Jason Jude haalt aan dat XRP nog nooit boven de vijf dollar is uitgekomen. “Laten we eerst daar maar eens doorheen breken voordat we over 100 praten,” stelt hij.
Toch klinkt er ook steun. “De markt is veranderd,” zegt een gebruiker genaamd Don. “Mensen stappen alleen nog in coins die iets doen. De tijd van loze beloftes is voorbij.”
Exclusief via Newsbit: ontvang 10 XRP cadeau – nog 2 dagen geldig
Maak nu een account bij Bitvavo en claim je gratis 10 XRP. Verifieer je gegevens en handel binnen 7 dagen voor minimaal 100 euro. Deze unieke welkomstbonus is alleen via Newsbit beschikbaar – en slechts 2 dagen geldig.*
Maak je account en Claim je 10 gratis XRP.
Sluit je aan bij meer dan 1,5 miljoen Nederlanders en maak een vliegende start met gratis XRP op Bitvavo.
Het bericht XRP naar 100 dollar? Crypto-investeerder noemt het ‘geen droom, maar wiskunde’ verscheen eerst op Newsbit.

